En iyi geri dönüşüm fabrikası günlük 30 ton  ile hizmetinizde

Hakkımızda

Hakkımızda

12/20/2023

Kale Plastik 2009 yılında ilk tesisi İzmir menderes ’ de kurulmuştur. Sektörün artan ihtiyacı nedeniyle 2016 yılında yeni yatırım kararı alınarak, Menderes sanayi sitesi’ nde 6.000 müzerine kurulmuş olan 3 tesis ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye’nin geri dönüşüm sektöründe örnek firmaları arasında yer alan Kale Plastik, “ Eski Ambalajlara Yeni Hayat ” sloganıyla başladığı bu yolda her geçen gün artan araç filosu, teknoloji ile paralel faaliyetleri, Ar- Ge çalışmaları, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu sayesinde, hizmet kalitesini geliştirmektedir. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onayıyla almış olduğu; Ambalaj Atığı Geri KazanımTanker TemizlemeTehlikeli ve Tehlikesiz Atık Geri KazanımTehlikesiz Atık Toplama Ayırma lisansları ile 400’ ün üzerinde kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Kale Plastik, yeniden değerlendirilme imkanı olan atıkların çeşitli fiziksel ve/veya kimyasal işlemlerden geçirilerek ikincil bir ham maddeye dönüştürülmesi ve tekrar üretim sürecine dahil edilmesindeki payı sayesinde Türkiye ekonomisine de artı değer katmaktadır.

Vizyonumuz

12/20/2023

Geri Dönüşüm sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olarak faaliyetlerimiz ile ülkemiz başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde de tercih edilebilir ve güvenilebilir bir yapıyı kazanmaktır.

Misyonumuz

12/20/2023

Günümüz şartlarına göre üretmiş olduğumuz, en kaliteli ürünün değerini koruyarak ve ürün kalitesini arttırarak, yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin geri kazanım ihtiyacını karşılamaktır.

En İyi Hizmet

Sayısal İstatistikler

0 '
Günlük Üretim
0
Ülke'de Hizmet
0
Satış
0 +
Toplam Satış

En İyi Hizmet

İzmir'in En Kapsamlı Geri dönüşüm fabrikası

İzmir ilin en büyük geri dönüşüm fabrikası olan kala plastik YUSUF ÖZTÜRK tarafından 2009 yılında kurulmuş olup tüm geri dönüşüm olabilecek olan malzemeleri doğaya katkıda bulunmakta

En İyi Hizmet

Sektörde Yetkinliğimiz

Kale plastik geri dönüşüm olarak aşağıda yer alan geri dönüşüm olacak olan tüm ürünlerin yüzde grafiği

Beyaz Ve renkli poşet 100%
Plastik Boru Dönüşümü 100%
Arge Uzmanlığı 97%
Pvc pencere 92%
ShentaWp Ayar

Eğitim'de Son İndirim Fırsatı!

20% İndirim kuponunu kaçırmayın

Duyuru: Web sitemiz aktif edilmiştir

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!